Funkční ponožky Armyd

Kód: 901826628-24-25-CM
69 Kč
Skladem (1 ks)
Varianta

Dámské a pánské funkční ponožky nové generace

Detailní informace

Detailní popis produktu

Funkční antibakteriální dámské a pánské ponožky se stříbrem, které je zakomponováno do polypropylenového mikrovlákna. Zesílené zátěžové části.
Speciálně navržené funkční ponožky, u kterých polstrování chrání před oděrkami a otlačeninami, vzduchové kanálky pro optimální odvod vlhkosti, zóny pro efektní držení na noze a prodyšné síťové prvky. Antibakteriální dámské a pánské  sportovní ponožky se stříbrem, které je zakomponováno do polypropylenového mikrovlákna. Ponožky jsou vyrobeny z kvalitní vláken. Elastan zajistí pružnost ponožky a přizpůsobí se tvaru nohy. Zesílená pata a špice. Vhodné do sportovní  obuvi.

Složení: 45% Bavlna, 35% POP SILTEX, 17% Polyamid, 3% Elastan

Vlastnosti výrobku:
ANTIBAKTERIÁLNÍ: Antibakteriální účinek výrobku je způsoben nanočásticemi stříbra (Ag), které zamezují jejich množení a přežívání. Výrobek má antiseptické a dezodorační (protizápachové) účinky vyplývající z potlačení růstu různých bakterií a plísní. Certifikováno na bakteriích Staphy-lococcus aureus a Klebsiella pneumoniae. Nanočástice stříbra jsou rozmýchány ve hmotě, ze které jsou vyrobena polypropylenová mikrovlákna. Antibakteriální účinek je trvalý a nelze odstranit praním.
FRESH EFEKT: Nanočástice stříbra jsou součástí mikrovláken s drážkami, které napomáhají ke zvýšení propustnosti a odvádění tělesné vlhkosti.
UV EFEKT: UV záření neblaze působí na pokožku a přenáší teplo. Povrchová úprava příze UV filtrem snižuje teplotu pod povrchem a zabraňuje prostupu nežádoucích záření k pokožce.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: