Katy Bowmanová - Celým tělem naboso

Kód: 901826733
228 Kč
Skladem (1 ks)
Pro zdárný přechod na minimalistickou obuv

Detailní informace

Detailní popis produktu

Víte, že vhodným výběrem obuvi pozitivně ovlivníte své zdraví a přirozený pohyb celého těla?

Jak můžete dosáhnout volného pohybu, když máte desítky let svázané nohy? Znamená to jednoduše, že si máte vyzout boty a dopřát chodidlům volnost?

Celým tělem naboso vám pomůže bezpečně a účinně přejít na minimalistickou obuv a získat nesmírný prospěch z vysvobození chodidel, aniž si přitom způsobíte poranění. Kniha obsahuje přes dvacet cvičení s doprovodnými fotografiemi a je nepostradatelným pramenem pro všechny, kdo by chodidlům rádi navrátili funkčnost, a tím přirozeně zlepšili zdraví celého těla!

  • Jak může běžná obuv způsobit, že tělo ztratí pohyblivost a svalstvo ochabne?
  • Jaký význam má chůze po přírodních površích?
  • Jaká nápravná cvičení pomohou chodidlům a nohám navyklým na běžné boty s přechodem na minimalistickou obuv?

Paleo Magazine vyhlásil Celým tělem naboso jako nejlepší knihu roku 2015 (fitness).

Přeložila Jana Čeřenová.

O autorce:

Katy Bowmanová získala mezinárodní ohlas za svou popularizační práci týkající se správného držení těla, čímž pomohla tisícům lidí zmírnit bolesti, zvýšit hustotu kostí, zlepšit metabolické zdraví a odhalit tajemství pánevního dna. Je známá svými návody pro zdraví, které jsou vědecky podložené, ale přitom radikální a jdoucí proti oficiální kultuře.

Katy je vzděláním biomechanička a srdcem praktická žena, která se nezalekne problému a hledá řešení. Svou schopností mísit vědecký přístup s přímočarostí, s níž přináší rozumná východiska, a s neochvějným smyslem pro humor si získala zástupy následovníků. Její cenou vyznamenaný blog a podcast nazvaný Katy says každý měsíc oslovuje stovky tisíc lidí a tisíce se jich zúčastnily výuky s Katy na živo. Jako odbornice na zdraví pravidelně píše pro publikace, jako jsou Prevention, IDEA a Self, a je zábavným hostem rozhlasových a televizních talk show a zpravodajských vstupů.

Katy je zakladatelkou a ředitelkou Restorative Exercise Institute (Institutu pro regenerační cvičení), jenž po celém světě vyučuje pracovníky ve zdravotnictví i laiky biomechanický model preventivní léčby, a to jak online, tak prostřednictvím seminářů. Je rovněž tvůrkyní populární řady DVD Aligned and Well, postupného vizuálního výukového průvodce základy uspořádání kostry a těla. Katina průkopnická práce v oblasti regenerace pánevního dna jí získala oblibu obzvláště u porodních asistentek, porodníků a gynekologů a dalších, kteří se zajímají o pohyblivost, sílu a zdraví pánve.

Její knihy Every Woman’s Guide to Foot Pain Relief: The New Science of Healthy Feet (2011) a Alignment Matters (2013) přijala kritika s nadšením a překládají se po celém světě. V roce 2014 vydala Katy bestseller Move Your DNA – komplexní pohled na vědecké a praktické aspekty každodenního pohybu a celkového zdraví. Mezi psaním knih Katy cestuje po celé zeměkouli a osobně vede kurzy Restorative Exercise Institute, které hýbou světem, jedna noha za druhou…

Doplňkové parametry

Kategorie: Doplňky
Hmotnost: 0.3 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: