Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček. 1312 hodnocení
5
1301x
4
6x
3
2x
2
0x
1
3x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole:

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Bezpečnostní kontrola

Výpis hodnocení

EZ Avatar autora Eva Zálešáková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 7.6.2022
Boty mám teprve chvíli, ale zpracování vypadá kvalitně. Plátěné tenisky jsou pohodlné, respektují anatomii chodidla, podrážka je trochu silnější než u klasických barefoot, což mi vyhovuje. Rychlé dodání, bezproblémová komunikace, s tímto obchodem jsem spokojená.
SK Avatar autora Simona Křištová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 6.6.2022
Super komunikace se zákazníkem, rychlé odeslání, rychlé vrácení peněz.
DH Avatar autora Denisa Hulíková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 6.6.2022
MP Avatar autora Michaela Pěnkavová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 5.6.2022
JK Avatar autora Jana Kociánová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 2.6.2022
Vše super. Doporučuji. :-)
PP Avatar autora Petra Polednakova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 2.6.2022
Rychlé doruceni, dobre ceny.0
IO Avatar autora Iva Onderková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 1.6.2022
MP Avatar autora Martina Pavlíková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 31.5.2022
KP Avatar autora Kristina Ptašková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 31.5.2022
LK Avatar autora Lenka Klapalová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 30.5.2022
Rychlé vyřízení, bezproblémová komunikace.
VP Avatar autora Veronika Pehe Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 30.5.2022
Velmi rychlé dodání, vše v pořádku.
LB Avatar autora Lenk Bilá Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 29.5.2022
Naprostá spokojenost
ZS Avatar autora Zora Součková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 27.5.2022
Jsem se vším maximálně spokojená. Nenakupuji botky pro dceru už nikde jinde. Děkuji
LS Avatar autora Lucie Studená Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 27.5.2022
MK Avatar autora Martina Kadlíková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 27.5.2022
VT Avatar autora Veronika Tvrdoňová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 26.5.2022
Vše v pořádku,super rychlé odeslání. Můžu je doporučit.
LK Avatar autora Lenka Konvalinová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 26.5.2022
Jednoznačně doporučuji! Nakupuji zde podruhé a určitě ne naposledy. Vše na 1!
TS Avatar autora Tereza Svitáková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 26.5.2022
Boty super, pěkný design
AB Avatar autora Anna Be Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 25.5.2022
LZ Avatar autora Lenka Zelená Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 24.5.2022

Ovládací prvky výpisu

1312 položek celkem